Únor 2014


Co mě naučilo Kuroshitsuji

27. února 2014 v 21:49 | Reina
Kuroshitsuji mě naučilo, že každá žena je doopravdy alespoň z části pořádná svině.

Kuroshitsuji mě naučilo, že andělé jsou zlá stvoření.

Kuroshitsuji mě naučilo, že démoni a smrtky jsou zase opakem andělů - jsou v pohodě.

Kuroshitsujimě naučilo, že nadvláda anime transexuálů byla, je a bude skutečností. Alespoň v Kuroshitsuji se mi to tak zdá :D

Kuroshitsuji mě naučilo, že i v největší krizi se můžeš vždy jen pousmát a říct, že je vše dobře, dokud jsou všichni št'astni.

Kuroshitsuji mě naučilo, že i v největším veselu se může přihodit cokoliv strašného. Vždy.

Kuroshitsuji mě naučilo, že devatenácté století není zdaleka tak špatné, jak jsem si myslela.

Kuroshitsuji mě naučilo, že můžeš cokoliv získat, pokud chceš, ale zase mě naučilo, že můžu kdykoliv vše ztratit.

Kuroshitsuji mě naučilo poznávat a věřit v nemožné.

I love you, Kuroshitsuji. You're my drug! :3 :D ;)

Moje nové, první a nejlepší SB :')

27. února 2014 v 17:35 | Reina
Tak, je to tady. Moje první SB! :3 Přišlo to dřív než jsem čekala, a to, že to bude Ame, jsem už vůbec nečekala. :) Ame, vím, že proslov pro tebe jsem už měla u diplomu, ale já si prostě nedám říct a nadšená jsem z toho furt x3 Ame má opravdu skvělej blog o anime. Je mi strašně sympatická :D Yaoistka, má ráda horror/brutal/krvavý anime, blogerka, a prostě všechno možný :D Takový lidé se najdou málokdy, tak si tě jako SB, ale i jako člověka strašně vážím. Jsi jedinečná, doufám že s tvorbou budeš pokračovat až do konce (Kterej snad nikdy nenastane :D ) :')

otaku-svetu-vladnou.blog.cz - Narazila jsem na tebe jen náhodou. Ale já na náhody nevěřím. Takže to byl osud, že jsem konečně objevila nejlepší blog o anime. Ještě jednou díky za skvělé a originální články :)

Diplom pro Ame ;3

26. února 2014 v 21:46 | Reina
Takže nejdřív pár slov pro Ame - Tvůj blog mě vždy strašně zajímal a byla jsem hodně dlouho tvůj fanoušek. Nedávno jsem se rozhodla, že si také založím blog. Když jsem na tvém blogu našla článek ,Chceš být aff? ' byla jsem moc nadšená, ale dlouho jsem váhala. Dnes jsem přistoupila k tomu, že za zkoušku nic nedám, tak jsem šla do toho. Ani nevíš, jak mě odrovnala ta novinka, že jsi žádost přijala a že jsi moje Aff. Žeru tě a nepřestávej s tvorbou super článků! ;3 :)

Jak to bude s grafikou..

26. února 2014 v 18:00 | Reina
Zdravím.
Určitě jste si všichni všimli amatérského vzhledu mého blogu. Mám tu několik důvodů, proč to není žádné super dílo, jak to mají všichni ostatní :D -

1. Moje zručnost s grafikou
S ohledem na grafiku a design jsem totální noob. Nevyznám se v žádném programu který se týká grafiky :D Zvládám jenom MikuMikuDance a MangaStudio, ale to by dal každý normální člověk, takže ok. Prostě to nezvládám, neumím, nechápu. A ani to umět nechci :D Nevím, ale k životu mi to určitě potřebné nebude.. Kreslím jen ručně, a MangaStudio používám jen k zabití času :D ..MikuMikuDance jsem prostě MUSELA mít, protože jsem nadšenej fanoušek Vocaloidu :D

2. Důvod proč jsem založila blog
Blog jsem založila kvůli článkům do kterých vkládám vlastní myšlenky, a ne kvůli vzhledu. Myslím, že určitě nikoho nezabije, když mám obyčejný upravený obrázek Kuroshitsuji II jako úvodku a blog sladěný do černo/šedo/bílých barev.

Hodně lidí odmítalo můj blog kvůli neoriginálnímu vzhledu. A mě to je jedno :D Já vím, že za dlouhou dobu kterou tu plánuji být si možná vybuduji pár fanoušků, kterým vzhled blogu vadit nebude a budou se zajímat o mě a články místo grafiky a vzhledu :)

Stamps! :3

26. února 2014 v 16:40 | Reina
Za poslední dobu jsem se stala úchylnou na stamps. Našla jsem moc krásných a vyrobila taky, ale nevím, které mám dát do menu >.< Takže udělám kompromis: Nedám tam žádné, ale budu je zveřejňovat v článcích :D Tady je moje první várka yaoi, anime a kawaii stamps-Best anime horrors

25. února 2014 v 20:16 | Reina

Kuroshitsuji- Gifs! :3

25. února 2014 v 15:39 | ReinaKuroshitsuji- Meme! :3

20. února 2014 v 17:38 | Reina