My Little Pony Theory ( Sad Creepypasta - CZ překlad )

28. října 2014 v 22:21 | Reina |  Creepypasta
Přeložila jsem vám příběh o vzniku My little pony, který mě opravdu dojal. Když jsem to četla v originále, měla jsem doslova husinu. :D Tak jsem si řekla, že bych mohla udělat překlad, abych se s tím mohla podělit i s vámi. ^^
I když třeba My little pony neznáte, tak si myslím, že vám pointa neunikne, a stojí si to za to přečíst. ~''Určitě jste už slyšeli o nové generaci seriálu My little pony - Friendship is magic. Stalo se to, at' už je to z jakéhokoliv důvodu, populární senzací. I když tento pořad třeba nemáte moc v lásce, musíte uznat, že onen úspěch je opravdu impozantní.

Ale, stále tu je jedna otázka. Proč Lauren Faust, autorka MLP, přišla k nápadu na tento příběh? Kde vzala inspiraci na postavy a tak dále? Zde je jedna z teorií, která je v této době mezi lidmi uznávána za pravdivou.Tento příběh jsem četl docela dávno. Vypráví o šesti dívkách, které chodily společně do té samé školy, a zemřely v ten samý den: 18. Ledna roku 1989. Kamarád z N.C. mi totiž poslal úryvek z novin, ve kterých se o těch dívkách psalo. Úplně jsem na něj po čase zapomněl, ale ne na dlouho. Když jsem se podíval na několik dílů My little pony, přišlo mi, že hlavní postavy jsou dívkám z příběhu, které zemřely, překvapivě podobné. A tak jsem si řekl, že bych se na ten článek mohl znovu podívat.

První dívka, Samantha Gales, byla očividně inspirací pro Fluttershy. Plachá, tichoučká dívka, o které spolužáci nevěděli, že ji doma matka a nevlastní otec týrali. Matka s ní otěhotněla už v patnácti, a chudinku Samathu obviňovala, že jí zničila celý život. Tohle ze Samathy vytvořilo velmi uzavřenou dívku.
Když se její nevlastní otec přistěhoval, zanedbávání se zhoršilo. Nevlastní otec ji nikdy nechtěl hlídat, když její matka nebyla doma, a tak nebohou Samathu zamykal do sklepa a odcházel, někdy byl pryč dokonce celý den. Matka to vše tolerovala, a když Samantha vyrostla, matka ji často mlátila za to, že mluví neustále z cesty.
Když se její poloviční sestra narodila, týrání Samanthy se rychle stupňovalo. Byla vyhladovělá, nutili ji spát venku, a občas ji hodně mlátili. Kvůli tomu, že nosila otrhané staré oblečení a měla nízké seběvědomí, byla často šikanována i dětmi ze školy. Její jediní přátelé byla zvířátka, která nacházela, a kterých se chtěla její rodina zbavit. Zabila se předávkováním lékem valium.

Druhá, Janice Walters, byla vždy jedna z těch populárních dívek. Byla bohatá, chytrá, krásná, a zdálo se, že žila úžasný život. Nicméně, její rodiče se neustále hádali a byli spolu jen z vnějších okolností. Janice byla držena na vysoké úrovni, a to z ní udělalo pefekcionistku. Chtěla být návrhářkou a žít v Paříži, ale její rodiče chtěli, aby zůstala v Carolině a vzala si řádného muže, někoho dobře vychovaného s vysokými příjmy.
Skoro ve všem ji rodiče neustále ignorovali. Její rodiče se zajímali jen o bohatství a vysoké sociální postavení, po pravdě, Janicina matka si jejího muže vzala jen kvůli penězům. Ale když se mu začínaly hromadit dluhy, peníze se rychle vytrácely. V tuto dobu se začala zajímat o návrhářství a šití. Od té doby si šila vlastní návrhy a tím chtěla zachránit bohatsví její rodiny.
Zemřela při autonehodě, když se její rodiče znovu pohádali kvůli penězům mezitím, co její otec řídil. Její krk se přetrhl při nárazu a Janice na místě v okamžiku zemřela. Janice byla zřejmě inspirací pro Rarity.

Poté zde byla Alexandra Matthews. Alex byla velmi soutěživá dívka. Vždy chtěla být nejlepší z nejlepších, zejména ve sportu. Její otec chtěl vždy syna, ale když jeho žena řekla, že více dětí nechce, tak se rozhodl, že Alex vychová jako syna. Nakonec, Alex své rodiče milovala, a byla nesmírně št'astná, když mohla dělat různé sporty se svým otcem. Díky tomu v nich byla opravdu hodně dobrá.
To ji učinilo velmi populární, a po celou dobu, kdy byla na střední škole, ji vyhledávaly atletické kluby po celé zemi. To vše ji motivovalo k tomu, aby se snažila více. Vždy bylo jejím přáním se dostat do Olympijských her. Bohužel, když jí bylo patnáct, její matka, která vždy říkala, že nechce další děti, porodila syna. Poté jí už rodiče nevěnovali tolik pozornosti, kvůli čemu byla ještě odhodlanější uspět.
Snažila se tak moc, že zanedbávala své přátele, školní prospěch, dokonce i vlastní zdraví. Byla tak zoufalá, že se dala na steroidy. To, co Alex ani její rodina nevěděla, bylo to, že Alex měla menší onemocnění srdce, což jí způsobily steroidy, které brala. Vzhledem k tomu, že na sebe až moc tlačila, se zhroutila při jednom zápasu kvůli srdeční komplikaci. Zemřela v nemocnici, několik dní od té události. Alex se nejvíce podobá postavě Rainbow Dash.

Dívka podobná Applejack, Jamie Sanders, byla holka z farmy, přesně jako charakter, který byl na Jamie založen. To, co pořad neukázal, bylo to, že ta jejich farma krachovala a její rodina vždy usilovala o peníze. Jamie často na farmě vykonávala pomocné prace a snažila se všemi různými způsoby podpořit celou rodinu. Měla hodně sourozenců, a byla druhá dcera, takže se s prvním synem, jejím starším bratrem, vždy se starala o ty mladší.
To znamená, že nikdy neměla moc času na přátele, koníčky, nebo na celé noci strávené nad úkoly. Měla tetu, (Na které byla založena Applejack-ina tetička z Manhattanu) která posílala rodině peníze pro podporu rodičů Jamie, ale ti byli skromní a vždy odmítli. Tak to bylo, dokud Jamiin otec nezemřel na infarkt v roce 1987. Její matka ho následovala hned nějakou dobu poté, když se zabila kvůli tomu, že se už o všechny děti nedokázala nadále starat.
Jamie, spolu se všemi sourozenci, byla svěřena do péče jejich senilní babičky, která se o ně musela starat. Sama Jamie se snažila často pomáhat celé rodině, aby i přes všechno udržela mezi všemi rodinná pouta. Zemřela, když spadla do štěpkovače.

Inspirace na Pinkie Pie, Katherine Jackson, měla nejspíše nejsmutnější příběh. Byla z dětského domova, a neustále se stěhovala z domu do domu. její pokrevní otec zabil jeho ženu a poté sebe, když bylo Katherine pouhých pět let, a od té doby nemohla nikdy najít dobrý domov. Některé pěstounské rodiny měly pouze zájem o finanční podporu při adopci dítětě, a nezajímalo je, že musí Katherin živit, oblékat, či o ni pečovat.
I když už žila v hezkém domově s dobrou rodinou, staré vzpomínky ji neustále pronásledovaly, a ničily její zdravý rozum na miliony střípků. Mívala časté noční můry, ve kterých její matka ječí a krvácí, a následně po ní křičí i její otec. Po celou dobu, kdy chodila na střední školu, jednou úplně zešílela.
Začínala mívat halucinace a často se chovala ve třídě divně, až duchem nepřítomně. Hodně ostatních dětí a učitelů by ale mohlo potvrdit, že se dříve vždy chovala hyperaktivně, snažila se být zábavná a srandovní a neustále se vesele usmívala.
Často kreslila a psala o fantastických věcech a oblékala si zvláštní oblečení. Po celou tu dobu se její stav zhoršoval a zhoršoval, hlasy a představy se začínaly stávat realističtější a zvláštnější. Zemřela při skoku z vysoké budovy, kdy jí jeden z hlasu řekl, že může létat. To, co tvoří tento fakt ještě reálnějším, je to, že Lauren Faust navrhla Pinkie Pie původně jako pegase, což jde vidět v jejích starých skriptech.

Poslední dívka, inspirace na Twilight Sparkle, byla studentka jménem Cynthia Little. Byla držena na vysoké úrovni už od ranného věku. Její starší bratr dostával hodně ocenění z akademických i atletických výkonů, a proto rodiče chtěli, aby mířila na stejně vysoké úrovně.
začínala zanedbávat ostatní aspekty svého života, jen kvůli tomu, aby měla co nejlepší výsledky. Nějakou dobu to fungovalo. Její rodiče na ni byli velmi hrdí, a všem jejich přátelům říkali, že nemají jen jedno, ale rovnou dvě chytré děti.
Tak to zatím fungovalo, dokud místní soukromá akademie pro nadané o Cynthiu nezačala mít zájem, a to i o ostatní pokročilé studenty. Věděla, že to bude veliká příležitost, a musela dokázat to, jak je velmi nadaná. Ale nátlak byl silný. Věděla, že tu jsou určené limity ke splnění testu, a projít nebude vůbec lehké.
Kvůli tomu všemu byla trochu zoufalá. Studovala tak moc, že skoro nejedla a vůbec nespala.Když test přišel, začala panikařit, v důsledku čeho si udělala tahák a při testu podváděla.
když ji při podvádění chytili, její rodiče byli velice zklamáni. Dostala se do silné deprese, a nakonec se oběsila, aby se zachránila před myšlenkou, že je špatná dcera.

Ted' si určitě říkáte, proč Lauren F. se nechala pro sladký seriál o ponících inspirovat tak morbidnímy osudy těch šesti dívek? Lauren po přečtení onoho článku měla podle všeho pocit, že musí duším těch dívek něco dát.
Když se na to tak podíváte, všechny dívky měly špatný konec, a zasloužily si o hodně hezčí osud. A v My Little Pony to je takto: Fluttershy žije se svými zvířátky v domě u lesa, Rarity má vlastní návrhářské studio, šije oděvy a všem pomáhá, Rainbow dash se dostala do skupiny Wonderbolts, ve které předvádí různé letecké triky a závodí, AppleJack žije na farmě spokojeně s celou rodinou, Pinkie žije s milou rodinou v cukrárně, kde pořádá oslavy a neustále baví své přátele, a nakonec, Twilight Sparkle udělala test, díky kterému se dostala na univerzitu v Canterlotu.
Lauren si myslí, že dívkám může pomoct, když jim jejich sny splnila alespoň v seriálu My little Pony.

A myslím si, že jsou všechny díky tomu št'astné.Můj názor: Jedním slovem, ten příběh je nádherný. To, co Lauren udělala, si podle mě zaslouží medaili. ^^ A ty osudy dívek... Whoa. nejvíce mne dojal příběh ''Pinkie Pie''. U konce celého článku mi začínaly téct slzy, no. :D *Citlivka Reina strikes again~*
Tenhle celý článek mne donutil se na my little Pony dívat úplně jinak. Cítím se, jako bych všechny postavy poznala lépe, a mám k nim vytvořené pouto. Mohli by podle toho příběhu udělat i anime, protože se to s tím dá u mě srovávat.. ._.''
Prostě to hodnotím 10/10. :)
S pokud v tom vidíte nějakou chybu, moc se omlouvám, píši to ve stavu, kdy jsem úplně vyčerpaná. :D občas jsem v tom narážela na hodně nesrozumitelných pasáží, takže jsem to překládala volně... tak mě kdyžtak nesežerte.. ._.''''

+ Přidávám takové menší feels video.. ;^; xD myslím, že se to k tomu docela i hodí, so, enjoy~Arigato za přečtení,
Sayonara, your ♦Reina
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (145)
Zobrazit starší komentáře

101 BhnjAlurne BhnjAlurne | E-mail | Web | 25. září 2017 v 22:31 | Reagovat

price viagra
<a href="http://viagracekan.com/">generic viagra</a>
generic viagra sildenafil
<a href=http://viagracekan.com/>buy viagra</a> ’

102 Klavaxiof Klavaxiof | E-mail | Web | 26. září 2017 v 18:50 | Reagovat

does viagra work - http://viagracefo.com/
purchase viagra <a href=http://viagracefo.com/>generic viagra</a> ’

103 Drvpbinsola Drvpbinsola | E-mail | Web | 26. září 2017 v 21:19 | Reagovat

viagra patent expiration - http://viagraonszb.com/
canadian pharmacy viagra <a href="http://viagraonszb.com/">generic viagra</a> ’

104 ggfbl ggfbl | E-mail | Web | 28. září 2017 v 15:39 | Reagovat
105 kdjkw kdjkw | E-mail | Web | 30. září 2017 v 14:22 | Reagovat

Car Sex Clips. <a href="http://xnxxx.pro">xnxxx.pro</a>

106 ebewi ebewi | E-mail | Web | 30. září 2017 v 16:45 | Reagovat

Desiporn Tube. <a href="http://xnxxx.pro">http://xnxxx.pro</a>

107 Febbgriess Febbgriess | E-mail | Web | 30. září 2017 v 17:05 | Reagovat

small personal loans
<a href="https://paydaykmae.com">payday loans</a>
speedycash com
<a href="https://paydaykmae.com">payday loan</a> ’

108 FvteAvenry FvteAvenry | E-mail | Web | 30. září 2017 v 17:05 | Reagovat

apply for payday loans
<a href="https://loansonlinevaec.org">same day payday loans</a>
cash america payday loans
<a href=https://loansonlinevaec.org>online payday loan</a> ’

109 Drbecinsola Drbecinsola | E-mail | Web | 2. října 2017 v 2:38 | Reagovat

viagra price - http://viagraoplws.com/
buy viagra on line <a href="http://viagraoplws.com/">online viagra</a> ’

110 Lvvodaxiono Lvvodaxiono | E-mail | Web | 2. října 2017 v 2:38 | Reagovat

free viagra sample pack - http://viagrapfhze.com/
viagra oral <a href=http://viagrapfhze.com/>viagra online</a> ’

111 FwjjAvenry FwjjAvenry | E-mail | Web | 3. října 2017 v 20:07 | Reagovat

100 online payday loan
<a href="https://paydayllae.com/">payday loans</a>
cash now
<a href=https://paydayllae.com/>best online payday loans</a> ’

112 Muntrelatt Muntrelatt | E-mail | Web | 3. října 2017 v 20:07 | Reagovat

where can you buy viagra
<a href="http://sexviagen.com/">buy viagra</a>
side effects viagra
<a href="http://sexviagen.com/">viagra online</a> ’

113 VbwgxInfori VbwgxInfori | E-mail | Web | 5. října 2017 v 3:56 | Reagovat

car title & payday loan - https://paydayllae.com/
money loan <a href=https://paydayllae.com/>pay day loans</a> ’

114 Debxinsola Debxinsola | E-mail | Web | 5. října 2017 v 3:56 | Reagovat

what is viagra - http://sexviagen.com/
herbal alternative viagra <a href="http://sexviagen.com/">cheap viagra</a> ’

115 Bebbruntee Bebbruntee | E-mail | Web | 5. října 2017 v 16:06 | Reagovat

how does viagra work - http://ericviaed.com/
viagra brand name <a href=http://ericviaed.com/>viagra online</a> ’

116 jicqc jicqc | E-mail | Web | 6. října 2017 v 5:52 | Reagovat

Xxx For Teen.   <a href="https://gunaporn.net">gunaporn.net</a>

117 Xwukj898b Xwukj898b | E-mail | Web | 30. října 2017 v 23:17 | Reagovat

<a href="http://megogoserial.ru/">турецкие сериалы</a> смотреть онлайн лостфильм
воронины
все сезоны
смотреть полностью
сезон

118 Hqspo374g Hqspo374g | E-mail | Web | 31. října 2017 v 20:45 | Reagovat

Sex video from usa.  <a href="http://kompoz.me/">http://kompoz.me/</a> Mom Italian Porno. Free indian 3gp videos.

119 Akmetigromb Akmetigromb | E-mail | Web | 4. listopadu 2017 v 2:16 | Reagovat

wat kost cialis bij apotheek
ed drug cialis
<a href=https://goo.gl/MUXSXP>cheap viagra</a>
can you take zoloft and cialis
<a href="https://goo.gl/38iyuV">viagra price</a>
excess alcohol cialis

120 Ifxjj859v Ifxjj859v | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 4:15 | Reagovat

Online Hindi B Grade Movies.  <a href="http://www.pronhub.xyz/">www.pronhub.xyz</a> Free black jamaica porn. Xxx Punjabi Vedios.

121 Goody101d Goody101d | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 4:46 | Reagovat

Xxx Very Old Woman.  <a href="http://www.pronhub.xyz">http://www.pronhub.xyz</a> Prostitute Videos Sex. Nude Girls Forced. Bigtitts sex.

122 Hgkvo658n Hgkvo658n | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 5:16 | Reagovat

Hijab best porn.  <a href="http://www.pronhub.xyz/">http://www.pronhub.xyz</a> Xxx Nudist Movies. Biggest ever gangbang.

123 Smithf968 Smithf968 | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 5:11 | Reagovat

hi and thanks for the actual blog post ive recently been searching regarding this specific advice online for sum hours these days as a result thanks eedcadcddfdcfbbc

124 LssbdcAcquig LssbdcAcquig | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 16:23 | Reagovat

free samples of viagra
http://canadiannowv.com/
viagra online buy brand generic
<a href="http://canadiannowv.com/viagra/">viagra generic</a>
cheapest viagra

125 Kdsnfhealk Kdsnfhealk | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 13:02 | Reagovat

student loan consolidation https://24hrspaydayloans.com/
no credit check personal loans <a href=https://24hrspaydayloans.com/>pay day loan</a>

126 Dvenrengriess Dvenrengriess | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 4:17 | Reagovat

personal installment loans poor credit
<a href="https://1paydayloansonline.com/">pay day loan</a>
quick cash loans
<a href="https://1paydayloansonline.com/">direct lender payday loans</a>

127 Jbsfgxshiege Jbsfgxshiege | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 23:58 | Reagovat

1000 online payday loan
<a href="https://now24paydayloans.com/">cash advance america</a>
american loans
<a href=https://now24paydayloans.com/>pay day loan</a>

128 Dbewengriess Dbewengriess | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 6:16 | Reagovat

cheap loans bad credit
<a href="https://paydayloanver.org/">best online payday loans</a>
loans people bad credit
<a href="https://paydayloanver.org/">pay day loan</a>

129 Dbsdbgriess Dbsdbgriess | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 22:33 | Reagovat

quick personal loans bad credit
<a href="https://paydayloansxxe.com/">pay day loans</a>
direct online lender
<a href="https://paydayloansxxe.com/">online payday loans</a>

130 Dbsabgggriess Dbsabgggriess | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 23:19 | Reagovat

quick low interest payday loan
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loans no credit check</a>
need payday loan today
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online payday loans direct lenders</a>

131 Dbsabgggriess Dbsabgggriess | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 6:11 | Reagovat

big payday loan company
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loans no credit check</a>
get loan bad credit
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">pay day loans</a>

132 Smithd752 Smithd752 | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 4:38 | Reagovat

I will immediately clutch your rss feed as I can not to find your email subscription link or enewsletter service. Do you have any? Please let me know in order that I may just subscribe. Thanks. cfcdeecddekgbkag

133 Dsbgbgriess Dsbgbgriess | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 10:15 | Reagovat

absolutely no fax payday loan
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">payday loans no credit check</a>
canadian online payday loans
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">payday advance loans</a>

134 Jvsxxtabuse Jvsxxtabuse | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 0:27 | Reagovat

payday loans no credit check
<a href="https://cashadvanceccet.com/">payday loans</a>
american payday loans inc
<a href=https://cashadvanceccet.com/>loans payday</a>

135 Dsbcgriess Dsbcgriess | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 16:52 | Reagovat

what is a payday loan
<a href="https://installmentccy.org/">small loans</a>
bank accounts
<a href="https://installmentccy.org/">direct lender payday loans</a>

136 Dmdgriess Dmdgriess | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 18:54 | Reagovat

bad credit loans online
<a href="https://installmentokmloan.com/">instant payday loans</a>
1500 dollar payday loans
<a href="https://installmentokmloan.com/">fast payday loans</a>

137 Jbsctabuse Jbsctabuse | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 22:45 | Reagovat

student loan debt relief
<a href="https://paydayacerloans.com/">payday loans online</a>
bank loans
<a href=https://paydayacerloans.com/>pay day loans</a>

138 Smithk447 Smithk447 | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 5:01 | Reagovat

Thank you for some other informative website. Where else may just I am getting that kind of info written in such an ideal means? I've a venture that I am just now working on, and I have been on the glance out for such info. ccdbdedbeacgabck

139 Dcxgriess Dcxgriess | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 12:13 | Reagovat

same day loans
<a href="https://loansbadzwe.org/">easy loans</a>
bad credit payday loans no faxing
<a href="https://loansbadzwe.org/">small loans</a>

140 Dcxgriess Dcxgriess | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 19:01 | Reagovat

bad credit payday loans lenders
<a href="https://loansbadzwe.org/">payday advances</a>
payday loans people bad credit
<a href="https://loansbadzwe.org/">easy loans</a>

141 Dcfxgriess Dcfxgriess | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 15:55 | Reagovat

a plus payday loan
<a href="https://paydayacerl.org/">cash loan</a>
cash instant loan
<a href="https://paydayacerl.org/">cash loans online</a>

142 EVtIngeds EVtIngeds | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 3:47 | Reagovat

effects side viagra
<a href=http://viagraocns.com/>natural viagra</a>
generic viagra india
<a href="http://viagraocns.com/">over the counter viagra</a>

143 MdvxAlbus MdvxAlbus | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 23:30 | Reagovat

viagra oral
<a href="http://viagracnar.com/">viagra dose</a>
best viagra
<a href="http://viagracnar.com/">viagra reviews</a> ’

144 FndEmpalf FndEmpalf | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 12:05 | Reagovat

cialis generic price
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">cialis daily</a>
buying cialis
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>cialis pills</a> ’

145 Kwxacelm Kwxacelm | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 18:57 | Reagovat

Hello! All! buy viagra online at <a href="http://viagraazmhj.com/">viagra order</a> cheap viagra 100mg <a href=http://viagraazmhj.com/>order viagra</a> ok’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama