My Little Pony Theory ( Sad Creepypasta - CZ překlad )

28. října 2014 v 22:21 | Reina |  Creepypasta
Přeložila jsem vám příběh o vzniku My little pony, který mě opravdu dojal. Když jsem to četla v originále, měla jsem doslova husinu. :D Tak jsem si řekla, že bych mohla udělat překlad, abych se s tím mohla podělit i s vámi. ^^
I když třeba My little pony neznáte, tak si myslím, že vám pointa neunikne, a stojí si to za to přečíst. ~''Určitě jste už slyšeli o nové generaci seriálu My little pony - Friendship is magic. Stalo se to, at' už je to z jakéhokoliv důvodu, populární senzací. I když tento pořad třeba nemáte moc v lásce, musíte uznat, že onen úspěch je opravdu impozantní.

Ale, stále tu je jedna otázka. Proč Lauren Faust, autorka MLP, přišla k nápadu na tento příběh? Kde vzala inspiraci na postavy a tak dále? Zde je jedna z teorií, která je v této době mezi lidmi uznávána za pravdivou.Tento příběh jsem četl docela dávno. Vypráví o šesti dívkách, které chodily společně do té samé školy, a zemřely v ten samý den: 18. Ledna roku 1989. Kamarád z N.C. mi totiž poslal úryvek z novin, ve kterých se o těch dívkách psalo. Úplně jsem na něj po čase zapomněl, ale ne na dlouho. Když jsem se podíval na několik dílů My little pony, přišlo mi, že hlavní postavy jsou dívkám z příběhu, které zemřely, překvapivě podobné. A tak jsem si řekl, že bych se na ten článek mohl znovu podívat.

První dívka, Samantha Gales, byla očividně inspirací pro Fluttershy. Plachá, tichoučká dívka, o které spolužáci nevěděli, že ji doma matka a nevlastní otec týrali. Matka s ní otěhotněla už v patnácti, a chudinku Samathu obviňovala, že jí zničila celý život. Tohle ze Samathy vytvořilo velmi uzavřenou dívku.
Když se její nevlastní otec přistěhoval, zanedbávání se zhoršilo. Nevlastní otec ji nikdy nechtěl hlídat, když její matka nebyla doma, a tak nebohou Samathu zamykal do sklepa a odcházel, někdy byl pryč dokonce celý den. Matka to vše tolerovala, a když Samantha vyrostla, matka ji často mlátila za to, že mluví neustále z cesty.
Když se její poloviční sestra narodila, týrání Samanthy se rychle stupňovalo. Byla vyhladovělá, nutili ji spát venku, a občas ji hodně mlátili. Kvůli tomu, že nosila otrhané staré oblečení a měla nízké seběvědomí, byla často šikanována i dětmi ze školy. Její jediní přátelé byla zvířátka, která nacházela, a kterých se chtěla její rodina zbavit. Zabila se předávkováním lékem valium.

Druhá, Janice Walters, byla vždy jedna z těch populárních dívek. Byla bohatá, chytrá, krásná, a zdálo se, že žila úžasný život. Nicméně, její rodiče se neustále hádali a byli spolu jen z vnějších okolností. Janice byla držena na vysoké úrovni, a to z ní udělalo pefekcionistku. Chtěla být návrhářkou a žít v Paříži, ale její rodiče chtěli, aby zůstala v Carolině a vzala si řádného muže, někoho dobře vychovaného s vysokými příjmy.
Skoro ve všem ji rodiče neustále ignorovali. Její rodiče se zajímali jen o bohatství a vysoké sociální postavení, po pravdě, Janicina matka si jejího muže vzala jen kvůli penězům. Ale když se mu začínaly hromadit dluhy, peníze se rychle vytrácely. V tuto dobu se začala zajímat o návrhářství a šití. Od té doby si šila vlastní návrhy a tím chtěla zachránit bohatsví její rodiny.
Zemřela při autonehodě, když se její rodiče znovu pohádali kvůli penězům mezitím, co její otec řídil. Její krk se přetrhl při nárazu a Janice na místě v okamžiku zemřela. Janice byla zřejmě inspirací pro Rarity.

Poté zde byla Alexandra Matthews. Alex byla velmi soutěživá dívka. Vždy chtěla být nejlepší z nejlepších, zejména ve sportu. Její otec chtěl vždy syna, ale když jeho žena řekla, že více dětí nechce, tak se rozhodl, že Alex vychová jako syna. Nakonec, Alex své rodiče milovala, a byla nesmírně št'astná, když mohla dělat různé sporty se svým otcem. Díky tomu v nich byla opravdu hodně dobrá.
To ji učinilo velmi populární, a po celou dobu, kdy byla na střední škole, ji vyhledávaly atletické kluby po celé zemi. To vše ji motivovalo k tomu, aby se snažila více. Vždy bylo jejím přáním se dostat do Olympijských her. Bohužel, když jí bylo patnáct, její matka, která vždy říkala, že nechce další děti, porodila syna. Poté jí už rodiče nevěnovali tolik pozornosti, kvůli čemu byla ještě odhodlanější uspět.
Snažila se tak moc, že zanedbávala své přátele, školní prospěch, dokonce i vlastní zdraví. Byla tak zoufalá, že se dala na steroidy. To, co Alex ani její rodina nevěděla, bylo to, že Alex měla menší onemocnění srdce, což jí způsobily steroidy, které brala. Vzhledem k tomu, že na sebe až moc tlačila, se zhroutila při jednom zápasu kvůli srdeční komplikaci. Zemřela v nemocnici, několik dní od té události. Alex se nejvíce podobá postavě Rainbow Dash.

Dívka podobná Applejack, Jamie Sanders, byla holka z farmy, přesně jako charakter, který byl na Jamie založen. To, co pořad neukázal, bylo to, že ta jejich farma krachovala a její rodina vždy usilovala o peníze. Jamie často na farmě vykonávala pomocné prace a snažila se všemi různými způsoby podpořit celou rodinu. Měla hodně sourozenců, a byla druhá dcera, takže se s prvním synem, jejím starším bratrem, vždy se starala o ty mladší.
To znamená, že nikdy neměla moc času na přátele, koníčky, nebo na celé noci strávené nad úkoly. Měla tetu, (Na které byla založena Applejack-ina tetička z Manhattanu) která posílala rodině peníze pro podporu rodičů Jamie, ale ti byli skromní a vždy odmítli. Tak to bylo, dokud Jamiin otec nezemřel na infarkt v roce 1987. Její matka ho následovala hned nějakou dobu poté, když se zabila kvůli tomu, že se už o všechny děti nedokázala nadále starat.
Jamie, spolu se všemi sourozenci, byla svěřena do péče jejich senilní babičky, která se o ně musela starat. Sama Jamie se snažila často pomáhat celé rodině, aby i přes všechno udržela mezi všemi rodinná pouta. Zemřela, když spadla do štěpkovače.

Inspirace na Pinkie Pie, Katherine Jackson, měla nejspíše nejsmutnější příběh. Byla z dětského domova, a neustále se stěhovala z domu do domu. její pokrevní otec zabil jeho ženu a poté sebe, když bylo Katherine pouhých pět let, a od té doby nemohla nikdy najít dobrý domov. Některé pěstounské rodiny měly pouze zájem o finanční podporu při adopci dítětě, a nezajímalo je, že musí Katherin živit, oblékat, či o ni pečovat.
I když už žila v hezkém domově s dobrou rodinou, staré vzpomínky ji neustále pronásledovaly, a ničily její zdravý rozum na miliony střípků. Mívala časté noční můry, ve kterých její matka ječí a krvácí, a následně po ní křičí i její otec. Po celou dobu, kdy chodila na střední školu, jednou úplně zešílela.
Začínala mívat halucinace a často se chovala ve třídě divně, až duchem nepřítomně. Hodně ostatních dětí a učitelů by ale mohlo potvrdit, že se dříve vždy chovala hyperaktivně, snažila se být zábavná a srandovní a neustále se vesele usmívala.
Často kreslila a psala o fantastických věcech a oblékala si zvláštní oblečení. Po celou tu dobu se její stav zhoršoval a zhoršoval, hlasy a představy se začínaly stávat realističtější a zvláštnější. Zemřela při skoku z vysoké budovy, kdy jí jeden z hlasu řekl, že může létat. To, co tvoří tento fakt ještě reálnějším, je to, že Lauren Faust navrhla Pinkie Pie původně jako pegase, což jde vidět v jejích starých skriptech.

Poslední dívka, inspirace na Twilight Sparkle, byla studentka jménem Cynthia Little. Byla držena na vysoké úrovni už od ranného věku. Její starší bratr dostával hodně ocenění z akademických i atletických výkonů, a proto rodiče chtěli, aby mířila na stejně vysoké úrovně.
začínala zanedbávat ostatní aspekty svého života, jen kvůli tomu, aby měla co nejlepší výsledky. Nějakou dobu to fungovalo. Její rodiče na ni byli velmi hrdí, a všem jejich přátelům říkali, že nemají jen jedno, ale rovnou dvě chytré děti.
Tak to zatím fungovalo, dokud místní soukromá akademie pro nadané o Cynthiu nezačala mít zájem, a to i o ostatní pokročilé studenty. Věděla, že to bude veliká příležitost, a musela dokázat to, jak je velmi nadaná. Ale nátlak byl silný. Věděla, že tu jsou určené limity ke splnění testu, a projít nebude vůbec lehké.
Kvůli tomu všemu byla trochu zoufalá. Studovala tak moc, že skoro nejedla a vůbec nespala.Když test přišel, začala panikařit, v důsledku čeho si udělala tahák a při testu podváděla.
když ji při podvádění chytili, její rodiče byli velice zklamáni. Dostala se do silné deprese, a nakonec se oběsila, aby se zachránila před myšlenkou, že je špatná dcera.

Ted' si určitě říkáte, proč Lauren F. se nechala pro sladký seriál o ponících inspirovat tak morbidnímy osudy těch šesti dívek? Lauren po přečtení onoho článku měla podle všeho pocit, že musí duším těch dívek něco dát.
Když se na to tak podíváte, všechny dívky měly špatný konec, a zasloužily si o hodně hezčí osud. A v My Little Pony to je takto: Fluttershy žije se svými zvířátky v domě u lesa, Rarity má vlastní návrhářské studio, šije oděvy a všem pomáhá, Rainbow dash se dostala do skupiny Wonderbolts, ve které předvádí různé letecké triky a závodí, AppleJack žije na farmě spokojeně s celou rodinou, Pinkie žije s milou rodinou v cukrárně, kde pořádá oslavy a neustále baví své přátele, a nakonec, Twilight Sparkle udělala test, díky kterému se dostala na univerzitu v Canterlotu.
Lauren si myslí, že dívkám může pomoct, když jim jejich sny splnila alespoň v seriálu My little Pony.

A myslím si, že jsou všechny díky tomu št'astné.Můj názor: Jedním slovem, ten příběh je nádherný. To, co Lauren udělala, si podle mě zaslouží medaili. ^^ A ty osudy dívek... Whoa. nejvíce mne dojal příběh ''Pinkie Pie''. U konce celého článku mi začínaly téct slzy, no. :D *Citlivka Reina strikes again~*
Tenhle celý článek mne donutil se na my little Pony dívat úplně jinak. Cítím se, jako bych všechny postavy poznala lépe, a mám k nim vytvořené pouto. Mohli by podle toho příběhu udělat i anime, protože se to s tím dá u mě srovávat.. ._.''
Prostě to hodnotím 10/10. :)
S pokud v tom vidíte nějakou chybu, moc se omlouvám, píši to ve stavu, kdy jsem úplně vyčerpaná. :D občas jsem v tom narážela na hodně nesrozumitelných pasáží, takže jsem to překládala volně... tak mě kdyžtak nesežerte.. ._.''''

+ Přidávám takové menší feels video.. ;^; xD myslím, že se to k tomu docela i hodí, so, enjoy~Arigato za přečtení,
Sayonara, your ♦Reina
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tayusha - はたけ多代 Tayusha - はたけ多代 | Web | 29. října 2014 v 16:28 | Reagovat

Wow.. Uznávám, že tohle bylo úžasné.
ten seriál ráda nemám, ale tohle bylo vážně, neuvěřitelné. Měla jsem husinu a nemůžu uvěřit že ty zdánlivě dětské pohádky, či seriály mají tak hluboký původ.
Působivé. Úchvatné.

2 ♦Reina♦ ♦Reina♦ | Web | 29. října 2014 v 17:51 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se to líbí i někomu dalšímu. ^^

3 Kira Yume Kira Yume | E-mail | Web | 29. října 2014 v 18:46 | Reagovat

Jakmile jsem uviděla slovo 'creepypasta', šla jsem si okamžitě rozsvítit. :-D

Přiznávám, že creepypasty a jiné děsivé příběhy atd. vždycky čtu se zatajeným dechem. Hltala jsem každé slovo za slovem, hodně mě to vyděsilo a zároveň uchvátilo. Teď nevím, zda-li to je vážně dle pravdy anebo prostě teorie. Jestli to je podle pravdy, asi už nikdy neusnu. Prosím, Reino! Hlavně mi na tohle neodpovídej, nechci to vědět!! Moc tě prosím! :-D :-D
Jinak děkuji za parádní překlad. :-)

4 ♦Reina♦ ♦Reina♦ | Web | 29. října 2014 v 18:58 | Reagovat

[3]: Dobře, dobře, raději ti to říkat nebudu! >.< :'DD
-
Jsem strašně ráda, že se ti to líbilo, alespoň to překládání za něco stálo. :D :)

5 Yasuko-chan~ Yasuko-chan~ | Web | 30. října 2014 v 20:03 | Reagovat

Jsem hrozně ráda za tvůj milý komentář x3 Vážně děsně potěšil, děkuju:D
__
Já nikdy MLP nesledovala, maximálně tak parodie od Smusy, či jiné:D
Ale první příběh mě teda dostal O.o
Někteří "rodiče" jsou prostě takoví hovada s prominutím xD
Ty příběhy jsou všechny děsně smutný..
Překlad je skvělý, vůbec bych o tom nevěděla, kdybys to sem nedala.

6 ♦Reina♦ ♦Reina♦ | Web | 30. října 2014 v 20:25 | Reagovat

[5]: Potěšení na mé straně~ ^^"
-
Jsem moc ráda, že se ti to takhle líbilo. A alespoň vidím, že ten překlad nebyl ztrátou času. :D
Nesmírně mě těší, že jsem tak úžasnou věc mohla ukázat více lidem. :)

7 a2l a2l | E-mail | Web | 22. prosince 2014 v 14:10 | Reagovat

Když jsem viděla v nadpisu článku slovo "Creepypasta", tak jsem opravdu čekala nějaký sadomaso, ale příjemně mě potěšilo, že to byla spíš taková teorie... Já mám teorie ráda, vždycky uvažuju i nad úplnýma blbostma, ale mám tendenci si ve všem vytvořit nějaký základy, kterých bych se mohla držet.
Tenhle příběh byl super, a jestli je pravdivý, tak už alespoň vím, proč taková "blbost" vznikla a že k tomu autorka měla dobrý důvod :)

8 Little Bad Princess Little Bad Princess | E-mail | Web | 12. července 2015 v 23:28 | Reagovat

Nejdřív.. Takže ty znáš creepypastu? WHOAA! Skvělé!

Fajn, první výkřik zažehnán, teď k článku.

Jelikož mám dneska výjmečně opravdu slabou náladu, tak mě to rozbrečelo. Vskutku, zase mi tu dneska tečou slzy. Je to překrásné. Překlad ti musel dát práci, uznávám, vskutku je to nádherné. Smutné, a překrásné. Líbí se mi to, vskutku ano.

9 Hakura Hakura | 3. srpna 2015 v 23:41 | Reagovat

Bože, zlato, brečím ti tady... Nemohla jsi dát super upozornění pro Haku? Něco ve stylu, pokud si to přečteš budeš mě muset kousnout?! Eh, jo, já vím, nebyli jsme spolu, ale já... 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

10 Attano Attano | Web | 11. srpna 2015 v 16:30 | Reagovat

Yay, zvláštní... Dost dobrých věcí je založeno na morbidních osudech, jak tak koukám...

11 Sally Sally | 6. prosince 2015 v 17:57 | Reagovat

Nikdy mne nenapadlo, že tohle by počátek MLP 8-O Nejvíce mě vyděsil asi příběh Pinkie a Fluttershy.... Ne! VŠECHNO! :-!  ???  :-x 8-O  8-O

12 Eyeless Jackie Eyeless Jackie | Web | 18. května 2016 v 0:05 | Reagovat

Většinou tyhle věci moc nemusím, ale tenhle překlad se ti opravdu povedl *-*
Jen tak dál! :-)

13 Adelvedr Adelvedr | E-mail | 22. května 2016 v 13:21 | Reagovat

Ten příběh je moc dojemný. Nic z toho jsem nevěděla a :-D

14 Winstondum Winstondum | E-mail | Web | 1. března 2017 v 18:09 | Reagovat

thanks benefit of this significant illuminating website, living up the great jobless check out this <a href=http://onlinecasinos-x.com>casino</a> offers    , buy <a href=http://esextoyfun.com>sex toys</a>

15 Smithf885 Smithf885 | E-mail | Web | 12. května 2017 v 3:03 | Reagovat

Would you be taken with exchanging links? eedkaaeggddecbdf

16 Pharme128 Pharme128 | E-mail | Web | 12. května 2017 v 18:15 | Reagovat

Hello!<a href="http://via3indian.com/#1.html">sildenafil generic india</a>

17 Pharmg890 Pharmg890 | E-mail | Web | 12. května 2017 v 18:16 | Reagovat

Hello! sildenafil generic india http://via3indian.com/#4.html

18 Andreysuirl Andreysuirl | E-mail | Web | 19. května 2017 v 13:03 | Reagovat

cialis costa del sol

http://buycialisvjonline.com/ - cheap cialis

<a href="http://buycialisvjonline.com/">cialis cheap</a>

cialis acheter ligne

19 Annsuirl Annsuirl | E-mail | Web | 20. května 2017 v 11:55 | Reagovat

cialis 5mg price in ny

      <a href=http://cheapcialisv5.com/>buy cialis online</a>

    <a href="http://cheapcialisv5.com/">cialis online</a>

    cheapest genuine cialis

20 Moisessuirl Moisessuirl | E-mail | Web | 22. května 2017 v 14:13 | Reagovat

viagra online now

      http://buyviagracvz.com/ -  buy viagra

    <a href="http://buyviagracvz.com/"> generic viagra</a>

    wow look it brand name viagra

21 Moisessuirl Moisessuirl | E-mail | Web | 22. května 2017 v 15:17 | Reagovat

efectos cialis viagra

      http://buyviagracvz.com/ -  cheap viagra online

    <a href="http://buyviagracvz.com/"> viagra online</a>

    viagra shelflife

22 loans loans | E-mail | Web | 27. května 2017 v 1:26 | Reagovat
23 cialis_austria cialis_austria | E-mail | Web | 27. května 2017 v 5:02 | Reagovat
24 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | 28. května 2017 v 5:02 | Reagovat
25 Kirrsuirl Kirrsuirl | E-mail | Web | 31. května 2017 v 19:35 | Reagovat

viagra online shops im test.

      http://viagraxzonline.com/ - viagra coupon

    <a href="http://viagraxzonline.com/">buy viagra</a>

    viagra description

26 Alexeysuirl Alexeysuirl | E-mail | Web | 3. června 2017 v 2:30 | Reagovat

buying cialis in st maarten

      http://cialis10mgonlinez.com/ - generic cialis

    <a href="http://cialis10mgonlinez.com/">cheap cialis</a>

    comprar cialis en man

27 Velksuirl Velksuirl | E-mail | Web | 4. června 2017 v 17:30 | Reagovat

cialis mit antibiotika

      http://buycialisaonline.com/ - cheap cialis

    <a href="http://buycialisaonline.com/">cheap cialis</a>

    just try! online order cialis

28 Iannsuirl Iannsuirl | E-mail | Web | 5. června 2017 v 9:58 | Reagovat

achat viagra shop online org

      http://viagragenonline.com/ - cheap viagra

    <a href="http://viagragenonline.com/">buy viagra online</a>

    red viagra price in pakistan

29 Irishsuirl Irishsuirl | E-mail | Web | 6. června 2017 v 9:48 | Reagovat

only now cialis dosage

      http://buycialisko.com/ - generic cialis online

    <a href="http://buycialisko.com/">cialis online</a>

    cialis von ajanta

30 Aransuirl Aransuirl | E-mail | Web | 7. června 2017 v 18:30 | Reagovat

personal loan lexington ky

      http://paydaysolobest.com/ - payday loans

    <a href="http://paydaysolobest.com/">personal loans</a>

    payday advance ukiah ca

31 Aransuirl Aransuirl | E-mail | Web | 7. června 2017 v 18:50 | Reagovat

fast cash newport news

      http://paydaysolobest.com/ - personal loans for bad credit

    <a href="http://paydaysolobest.com/">pay day loans</a>

    personal loan lenders in va

32 Aransuirl Aransuirl | E-mail | Web | 7. června 2017 v 20:31 | Reagovat

vorkasse cash in advance

      http://paydaysolobest.com/ - payday loans

    <a href="http://paydaysolobest.com/">pay day loans</a>

    nekoosa cash advance llc prospect avenue nekoosa wi

33 Aransuirl Aransuirl | E-mail | Web | 8. června 2017 v 5:52 | Reagovat

cash loans broadway

      http://paydaysolobest.com/ - cash advance

    <a href="http://paydaysolobest.com/">payday loans online</a>

    Crown Hill Seattle Washinton cash advance

34 Onrosuirl Onrosuirl | E-mail | Web | 8. června 2017 v 13:32 | Reagovat

uk cialis cheapest

      http://buycialisyionline.com/ - cialis

    <a href="http://buycialisyionline.com/">generic cialis online</a>

    cialis 5 mg pareri

35 Coresuirl Coresuirl | E-mail | Web | 8. června 2017 v 19:29 | Reagovat

cialis 20 mg description

      http://buyacialisonline.com/ - cialis 20mg

    <a href="http://buyacialisonline.com/">cheap cialis</a>

    bestall cialis

36 Coresuirl Coresuirl | E-mail | Web | 9. června 2017 v 6:25 | Reagovat

cialis international shipping

      http://buyacialisonline.com/ - buy cialis online

    <a href="http://buyacialisonline.com/">generic cialis</a>

    generic super cialis cheapest

37 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 9. června 2017 v 8:22 | Reagovat

instant cash loans henderson

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday advance</a>

    emergency loans bad credit

38 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 9. června 2017 v 8:51 | Reagovat

payday loan portfolios for sale

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans online

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">online payday loans</a>

    no credit loans 5000

39 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 9. června 2017 v 9:12 | Reagovat

personal loan default cases

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">online payday loans</a>

    free loan quote

40 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 9. června 2017 v 9:53 | Reagovat

fax free payday loans

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loan</a>

    payday loan fridley mn

41 Moisessuirl Moisessuirl | E-mail | Web | 9. června 2017 v 10:18 | Reagovat

cialis generico contrassegn

      http://buycialistonline.com/ - cheap cialis

    <a href="http://buycialistonline.com/">buy cialis online</a>

    prospecto de cialis 5 mg

42 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 9. června 2017 v 12:12 | Reagovat

cash advance in south carolina

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday advance</a>

    what is the best quick loan to get

43 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 9. června 2017 v 13:32 | Reagovat

christmas cash

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday loans</a>

    what is meant by personal loan

44 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 9. června 2017 v 18:29 | Reagovat

cash advance Colorado Springs CO

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no faxing payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loans</a>

    cash advance in clover sc

45 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 9. června 2017 v 18:41 | Reagovat

american general fina

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday advance</a>

    instant payday loans approval online

46 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 9. června 2017 v 19:15 | Reagovat

cash taxi payday loan

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loan</a>

    free loan quote

47 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 9. června 2017 v 20:03 | Reagovat

payday loans cash today no fees

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance</a>

    fast cash loans mn

48 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 9. června 2017 v 20:48 | Reagovat

cash advance el reno

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loan</a>

    loans for bad credit danville va

49 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 9. června 2017 v 22:45 | Reagovat

payday loans in gwinnett ga

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance loan</a>

    money box safe

50 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 10. června 2017 v 0:59 | Reagovat

emergency overnight loan

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loan</a>

    payday advance fort pierce

51 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 10. června 2017 v 5:04 | Reagovat

payday loans for bad credit no upfront fees

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loan</a>

    payday loans in sikeston

52 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 10. června 2017 v 6:00 | Reagovat

cash advance online no credit check

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance loan</a>

    why do short term loans have higher interest rates

53 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 10. června 2017 v 18:30 | Reagovat

loans for bad credit danville va

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loan</a>

    fast cash loans central coast

54 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 10. června 2017 v 22:32 | Reagovat

payday cash loans in maryland

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - online payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loans</a>

    payday loans available in massachusetts

55 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 10. června 2017 v 22:44 | Reagovat

how to get payday loans with bad credit

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">online payday loans</a>

    interest cash advance

56 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 10. června 2017 v 23:42 | Reagovat

money box safe

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no faxing payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday loans online</a>

    personal loan modesto ca

57 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 11. června 2017 v 4:34 | Reagovat

instant online decision loans for bad credit

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">online payday loans</a>

    cool breeze payday loans

58 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 11. června 2017 v 5:21 | Reagovat

combo loan

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no faxing payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loan</a>

    cash advance decatur tx

59 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 11. června 2017 v 12:52 | Reagovat

loan locations

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loan</a>

    christmas cash

60 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 11. června 2017 v 12:58 | Reagovat

cgc personal loan

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loans</a>

    cash one payday loans

61 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 11. června 2017 v 22:55 | Reagovat

income tax on unsecured loans

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday loans online</a>

    instant online decision loans for bad credit

62 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 12. června 2017 v 3:28 | Reagovat

free loan quote

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans online

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday advance</a>

    payday loans in selma alabama

63 Andrewsuirl Andrewsuirl | E-mail | Web | 12. června 2017 v 8:59 | Reagovat

short term loan cebuana lhuillier

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance</a>

    payday loan chula vista ca

64 Koisessuirl Koisessuirl | E-mail | Web | 12. června 2017 v 20:35 | Reagovat

viagra knockoff

      http://buyviagravonline.com/ - cheap viagra

    <a href="http://buyviagravonline.com/">generic viagra</a>

    buy cheapest place viagra

65 Koisessuirl Koisessuirl | E-mail | Web | 12. června 2017 v 21:08 | Reagovat

viagra generico benavides

      http://buyviagravonline.com/ - viagra

    <a href="http://buyviagravonline.com/">viagra buy</a>

    el viagra funciona

66 Koisessuirl Koisessuirl | E-mail | Web | 12. června 2017 v 21:12 | Reagovat

viagra buy germany users group

      http://buyviagravonline.com/ - viagraviagra cheap

    <a href="http://buyviagravonline.com/">buy viagra online</a>

    viagra dosage level

67 Koisessuirl Koisessuirl | E-mail | Web | 13. června 2017 v 3:08 | Reagovat

look there cheap viagra

      http://buyviagravonline.com/ - viagra buy

    <a href="http://buyviagravonline.com/">viagra buy</a>

    acheter viagra le moins cher

68 Koisessuirl Koisessuirl | E-mail | Web | 13. června 2017 v 4:45 | Reagovat

is viagra right for me

      http://buyviagravonline.com/ - generic viagra

    <a href="http://buyviagravonline.com/">viagra</a>

    viagra und co bestellen

69 Koisessuirl Koisessuirl | E-mail | Web | 13. června 2017 v 6:15 | Reagovat

viagra a genov

      http://buyviagravonline.com/ - viagraviagra cheap

    <a href="http://buyviagravonline.com/">generic viagra</a>

    sample viagra pack

70 Valosuirl Valosuirl | E-mail | Web | 11. července 2017 v 19:07 | Reagovat

internet installment loans

      http://bestsololoan.com/ - payday advance loan

    <a href="http://bestsololoan.com/">faxless payday loan</a>

    sky western personal loans

71 Maoisessuirl Maoisessuirl | E-mail | Web | 13. července 2017 v 2:58 | Reagovat

payday loans upto 1000

      http://paydayfastnowz.com/ -  personal loans

    <a href="http://paydayfastnowz.com/"> cash advance</a>

    payday loans tifton ga

72 Sashasuirl Sashasuirl | E-mail | Web | 13. července 2017 v 15:20 | Reagovat

cialis dosage 5mg

      http://genericadcialis.com/ - buy cialis

    <a href="http://genericadcialis.com/">buy cheap cialis</a>

    tarif cialis

73 Sashasuirl Sashasuirl | E-mail | Web | 13. července 2017 v 16:32 | Reagovat

cialis en suisse pas cher

      http://genericadcialis.com/ - cialis online

    <a href="http://genericadcialis.com/">buy cialis</a>

    sample of generic cialis

74 Sashasuirl Sashasuirl | E-mail | Web | 13. července 2017 v 22:01 | Reagovat

cialis at big discount in uk

      http://genericadcialis.com/ - cialis

    <a href="http://genericadcialis.com/">cheap cialis</a>

    comparison mg cialis price

75 Moresuirl Moresuirl | E-mail | Web | 14. července 2017 v 15:23 | Reagovat

cialis sri lanka

      http://buycccialisonline.com/ - tadalafil online

    <a href="http://buycccialisonline.com/">canadian cialis</a>

    buy cialis online 32

76 Moresuirl Moresuirl | E-mail | Web | 14. července 2017 v 17:03 | Reagovat

ma esiste il cialis generico

      http://buycccialisonline.com/ - tadalafil online

    <a href="http://buycccialisonline.com/">canadian cialis</a>

    price of cialis at walmart

77 PAydaycsx PAydaycsx | E-mail | Web | 15. července 2017 v 17:06 | Reagovat

personal loans
http://payday-loans-online.us.com - cash advance
payday loans

Payday Loan Store Online  
<a href="http://payday-loans-online.us.com">Direct Lender Payday Loans Instant Approval No Credit Check  </a>
Loan Scams

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama