Život je nádherná věc.

3. ledna 2016 v 15:29 | Reina |  Výkecy~
Aneb Reina je zas těžkej hipster, protože asi jako jediná nemá v dnešní době depky.
*cough cough*

"""depky"""
...
zkončila vám oblíbená pohádka, tak se jdete říznout, co? :>
#KappaSamozřejmě, nejdřív musím říct, že smutek a deprese je něco odlišného, a to by dnešní děcka mohla pochopit. Když to pochopím já, pochopí každý, ne?
Smutný je snad každý člověk pod sluncem, občas to prostě nejde jinak. I já, snad nejveselejší člověk tady v okolí, jsem taky občas smutná. Jsem prostě silně emocionálně založený člověk, který ty emoce střídá jako ponožky. Jak vypadá můj obyčejný den? Happy, pláč, happy, pláč, happy pláč, happy, pláč... Fakt to je jak na horský dráze, a věřím (Prosím, ať to tak je), že nejsem samotná. Každej má svoji chvilku. Každej si občas myslí, že je na dně, i když vlastně není. Je to jen ten pocit, který je hnus sám o sobě.
Víte, já dělávala takovou strašně ošklivou věc, když jsem byla smutná, a za to bych si nejraději dala facku...:DD No, když jsem na sebe prostě byla naštvaná a smutná, tak jsem se občas silně kousla do ruky a nebo pěstí napálila do zdi. Vím, zní to divně. Bylo to divný, a e zrovna dobrý řešení. Ale mně to prostě pomáhalo.
Ale dnes mám lepší způsob, jak se zbavit smutku. ^^ Sedněte si, zhluboka se nadechněte, pusťte si nějakou uklidňující písničku a zavřete oči. Přemýšlejte o tom, že život je vlastně krásný takový, jaký je. Jak je barevný, pestrý. Plný ošklivých, ale i plný spousty krásných věcí, a tak to je. Nikdy není pozdě na nic, ale zase bychom neměli čekat a sami bychom se měli naučit jednat. To by si měl každý uvědomit. ^^ Sportujte, běžte si zaběhat, svěřte se někomu, bavte se, dívejte se na seriály, filmy, čtěte... Hlavně si neubližujte. :3
Deprese jsou něco jiného. Deprese je určitý druh psychických stavů, které se těžko zbavuje, a většina lidí se z nich nikdy nedostane. Pocit, že vás něco svazuje, že vás něco vysává a ničí, že to nekončí... Je spousta lidí, co to zažívá, a těm, co pravé deprese nezažili, se to těžce představuje. Těžce se to i popisuje. I mně se to těžce představuje, protože člověk jako já s depresemi prostě nejde dohromady. ^^


Jak jsem říkala, život je přece krásný tím, jak je pestrý a barevný, nepřestává nás překvapovat, a je jenom na nás, jak jej žijeme. Jestli si užíváme každý den, jako by byl poslední, nebo jestli jen proplouváme dny a čekáme na konec, který se každou chvílí blíží. Jestli si dostatečně vážíme lidí, co máme, a nebo jestli si to vše uvědomujeme až po jejich ztrátě. Jestli jsme uvolnění a bezstarostní, nebo jestli nás svazují povinnosti a stres každodenního života.

Občas, když jdu po ulici, tak se vždy tak nenápadně dívám kolem sebe. Spousta lidí, co kolem sebe chodí, občas do sebe omylem narazí, ale jinak si nikdo nikoho nevšímá. Jaký je osud této ženy? Jaký příběh se poutá k jizvě tohoto muže? Jak to, že jsou tato děvčata tak veselá? A proč má tato paní uslzené oči? Každý člověk, co projde, má svůj vlastní, hluboký příběh, zážitky, vzpomínky... Fascinuje mě to. Fascinuje mne, jak to jsou na první pohled jen obyčejné desítky lidí, vypadajících, jako každý druhý, ale ve skutečnosti je každý z nich svým způsobem jedinečný, svůj. Má své hodnoty, svůj příběh. Jaké ty přáběhy jsou? Navazují na sebe nějak, nebo si všechny jdou vlastním směrem, který se jednou dočká konce?
Lidé samotní mne nikdy nepřestanou fascinovat.

Někdo vidí život jako prostý koloběh. Narodím se, chodím do školy, najdu si práci, založím rodinu, umřu. Nic víc, nic míň. Ale copak v tom nevidíte nic magického? Nic nádherného?
Vždyť, narození samo o sobě je nehorázně nádherný dar. Zrození nového života, nového života, co něco dokáže, co někým bude. Vyrůstáme, učíme se chodit, mluvit, později psát a počítat. Máme tu rodiče, ty, co nám budou vždy nejbližší, co tu pro nás budou, když se nám bude zdát, že se k nám celý svět otočil zády. Spousta děcek (Pardon, mladých lidí) si dnes stěžuje, jak jim rodiče nechtějí rozumět, jak je nechápou. Okay, taky jsem si to myslela. Ale řekněte.. Zkusili jste o tom s nimi mluvit? V klidu si sednout, a v klidu vysvětlovat? Každý normální rodič své dítě pochopí a vyslechne jej, vždyť jejich dítě je pro ně vším. Věřtě mi.
Chodíme do školy, kde si najdeme první přátele, kde začneme zažívat první důležité chvilky svého života, na které později vzpomínáme s vřelým úsměvem na tváři. O pár let později přichází první dětské zamilovanosti, ty stydlivé pohledy a jemné polibky na tváře. Zase další roky uběhnou, už jsme na střední škole, kde zažíváme jednu z nejlepších etap života. Těch zážitků, co zde člověk může zažít, přátelé, zábava... Vše. Člověk zde objevuje sám sebe, připravuje se na budoucnost a uvědomuje si svoji existenci, kým vlastně je a kým chce být...
Odchod ze školy a hledání práce je také událost jako něco. To samé platí o nalezení životního partnera, založení rodiny, budování kariéry či jen pokojné žití života a užívání si všeho toho hezkého času ztráveného s rodinou, přátely, či sám se svými zájmy... Je to úžasný.

Já se prostě těším na každý kousek mého života, protože, když si to tak vezmu, jsem ještě na samém začátku, a spousta úžasných věcí mě teprve čeká. Jistě, že život není jenom bezstarostný a tak, jsou tu i chvíle, o kterých bychom si nejraději přáli, aby se nikdy nestaly. Samozřejmě, s tím se prostě musí počítat, a je na člověku, jak se s těžkými chvílemi vypořádá, je to individuální.
Ale... Jak pořád dokola omílám, život je barevný ve všech směrech. A s tím bychom se měli smířit a začít jej tak brát. ^^

Tak prosím, žijte. Žijte rádi, a mějte na mysli, že když se budete snažit, tak bude váš život nádhernej. ^^ Stačí chtít.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ai Eater no Kuroyake Ai Eater no Kuroyake | E-mail | Web | 3. ledna 2016 v 18:05 | Reagovat

Naprosto s tebou souhlasím =] Přijde mi, že se teď z celýho světa vytratily barvy a kdo je víc "depressed" je víc in. O to víc mě to štve, protože já se v depresích utápěla dost dlouho a pomohly mi až ty zatracený svinstva. Ale o to víc si pak člověk začne života vážit (když ne sám sebe, heh) a posune ho to někam dál. Začne se snažit se sebou něco dělat, dělat věci, co ho baví a snaží se z těch stavů dostat. A když pak přijdou ještě horší věci, už ví, co nesmí dělat a je rád, že ho to všechno takhle zocelilo =] Teda.. aspoň tak to mám já, protože moje poslední dva roky byly totálně na hovno :D
A s tím novým životem.. Mám rok a půl starýho brášku a fakt.. je to takovej můj malej zázrak •^^•
Krásně jsi to napsala. Nějaký věci si budu muset opsat a číst si je, až mi zase bude smutno •^^•

Jinak jsem se přestěhovala na novej blog, tak jestli jsi mě ještě neodepsala, přepiš si mě, prosím (víc infa u mě na blogu =]) A ehm... sorry za sáhodlouhej spam ^^" =DD

2 creepypasters creepypasters | 3. ledna 2016 v 22:11 | Reagovat

Ach já....nevím co k tomu dodat.Chtěla bych mít takhle barevný život moc tak barevný jak ho tady popisuješ.Ale...jsem hodně emocionálně založená a asi proto se bojím udělat nebo říct...to co chci já.Mám úžasný rodiče ale přátele...říká se že v nouzi je poznáš a proto vím že s těmi se kterými se ve škole zdravím,se kterými jím,se kterými mluvím nejsou přátelé.Opravdu se těším až vypadnu ze základky ale taky se mi odtamtud nechce.A...mno myslím že to stačí :-(  ;-)

3 Renyu Renyu | E-mail | Web | 4. ledna 2016 v 17:37 | Reagovat

Život je hrozně moc hezká věc. Něco děsně kouzelného a vlastně to největší co každý z nás má. Má tolik variací, tolik cest, tolik možností...jestli by vážně kdy existoval bůh, stvořitel, nebo prostě génius co se nudil tak vzal papír a tužku a vymyslel svět jako příběh... byl úžasný že ho napadlo něco tak jednoduchého, složitého, krásného, rozmanitého, plného nejrůznějších překážek, akcí, dějů a emocí.
Život je geniální.

4 Matty Sintel Matty Sintel | E-mail | Web | 8. ledna 2016 v 18:34 | Reagovat

Být optimista je v dnešní době čím dál těžší a těžší. Já bohužel po těch všech zkušenostech s lidmi takový optimista nejsem. Svůj život sice můžeme silně ovlivnit sami, ale hodně ovlivňuje, kdo jsme, kde jsme, jaké lidi máme kolem sebe, a ne vždycky se dá tato skutečnost změnit. Třeba tvá zmínka o základce - nevzpomínám si na nic, při čemž bych měl vřelý úsměv ve tváři. Dnes je tolik lidí, kteří se tváří bůhvíjak přátelsky, ťuťuňuňu, ale když dojde na nejhorší, nechají se vás ve vašem stresu, smutku a bolesti bez výčitek utopit. Život je krásný, ale i zrádný a nespravedlivý podrazák. Na druhou stranu, jak říkáš, tohle je teprve začátek, tak snad to, že je život proměnlivý skutečně platí.

5 beepinka beepinka | Web | 18. ledna 2016 v 18:42 | Reagovat

Moc se mi tenhle článek líbí ^^ je pozitivní a povzbuzující ^^ přesně to,co teď potřebuji. Já sama se se sebou snažím pracovat...a myslet pozitivně,protože v pozitivním myšlení spočívá klíč ke šťastnějšímu životu :3 :) každé ráno se vzbudím a řeknu si,že bude dobrý den. ^^ všechno je to prostě o přístupu a o našem myšlení.
Fakt pěkný článek ^^ :-)

6 . . | 23. ledna 2016 v 21:10 | Reagovat

Uznávám, že většina dnešních puberťáků v "depresích" trpí naprosto banálními problémy, ale mohu tě ubezpečit, že ne vždy tomu tak je.
Ještě nedávno jsem se topila v tak hlubokých depresích, že jsem vážně uvažovala několikrát denně o sebevraždě, ale stále mi pracoval pud sebezáchovy. Nikdo mi nerozuměl, ve škole mě několik let šikanovali, můj zdravotní stav se stále zhoršoval a s rodinou jsem si absolutně nerozuměla.
Jako mladší jsem věřila na karmu, ale myslím, že jen kvůli trollování na několika webových stránkách jsem si toto nezasloužila. Uvízla jsem v minulosti, ve všech svých traumatech z dětství, v jakémsi pomyslném vězení, ze kterého jsem nemohla ven. Tolik lidí mi ublížilo...
S nástupem na novou školu se situace začala chvíli postupně zlepšovat, ale pak jsem do toho znova spadla a zase přišly sebevražedné myšlenky. Byla jsem zlomená.
Hodně mi pomohl jeden člověk, na kterém mi velmi záleží. Stále mě tyto myšlenky přepadávají, ale začínám se mít ráda.

7 adís. adís. | E-mail | Web | 31. ledna 2016 v 0:59 | Reagovat

- wow. to bylo.. úžasný. jako.. barevné kvítka, které právě rozkvétají. četlo s krásně.
jedna z mnoha slůvek, které uslyším od psycholožky.
- "užívej si života, je jen jeden. a to je prostě život." atd.,
- ale ten úsměv neudržíme napořád - někdy ty deprese dají zpátečku a vrátí se stejnou cestou, jakou šly; minulost, myšlenky do budoucna,..
(aspoň v mém případě, já jsem depka už pořád.)
- ale tento článek promlouval do duše.  možná se změní názor z černého světa na barevný. pokud je to ovšem možné.. někdo mohl spadnout do velké černé díry.
- jsem ráda, že jsou lidé, kteří mají stejné myšlenkové pochody.
má sestra říká: "je nás málo - nás, kteří vše chápou. kteří si dokážou věci uvědomit."
- pěkný článek. určitě tu zabloudím častěji.

~ gomen za slohovku, malicherní kecy a  za malá písmenka úplně všude. je to prostě takovej..menší.. 'zlozvyk'.

8 STIAK STIAK | E-mail | Web | 14. ledna 2017 v 8:16 | Reagovat

Happy nálady, jako máš ty, mívám většinou taky, a střídají to pocity jakože "fájn tyvole, všichni mějte problém, jděte do prdele" a takový to, když máš sto chutí se na všechno vysrat :D ale to většinou netrvá dlouho a častokrát si všímám i toho, že jsem na životě začala milovat věci, který jsem dobrý dva roky přehlížela ;w;

Co se týče depek a takových věcí, mám neskutečnou radost, že něco takovýho neprožívám a že už to je asi rok, co mi ze života zmizely i myšlenky na sebevraždu... Začala jsem si tvořit sny, cíle, ve které jsem začala věřit ^^

Článek byl úžasný a hrozně se mi líbil tbh :'3

9 BlopAvenry BlopAvenry | E-mail | Web | 22. září 2017 v 13:54 | Reagovat

debt consolidation programs
<a href="http://loansvtna.org/">payday loans near me</a>
lendup
<a href=http://loansvtna.org/>fast cash loans</a> ’

10 ScrbAltels ScrbAltels | E-mail | Web | 23. září 2017 v 13:46 | Reagovat

generic cialis soft tabs
<a href="http://cialisofkl.com/">generic cialis</a>
buy cheap generic cialis
<a href=http://cialisofkl.com/>generic cialis</a> ’

11 Vqvqpetty Vqvqpetty | E-mail | Web | 24. září 2017 v 17:47 | Reagovat

drug cialis
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
buy cheap cialis online
<a href=http://gawcialis.com/>generic cialis</a> ’

12 FfvgEmpalf FfvgEmpalf | E-mail | Web | 24. září 2017 v 17:57 | Reagovat

liquid cialis
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis</a>
cialis tadalafil
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis</a> ’

13 FsvCanliz FsvCanliz | E-mail | Web | 24. září 2017 v 22:45 | Reagovat

cialis discount
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a>
cialis 100
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a> ’

14 Ldvsmerse Ldvsmerse | E-mail | Web | 25. září 2017 v 6:43 | Reagovat

viagra samples
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
viagra samples free
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

15 Azsvsmerse Azsvsmerse | E-mail | Web | 26. září 2017 v 7:38 | Reagovat

female viagra pills
<a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a>
herbal viagra alternative
<a href=http://viagraonszb.com/>buy viagra</a> ’

16 Drvpbinsola Drvpbinsola | E-mail | Web | 27. září 2017 v 3:43 | Reagovat

brand viagra - http://viagraonszb.com/
viagra drug store <a href="http://viagraonszb.com/">generic viagra</a> ’

17 Orbuhealk Orbuhealk | E-mail | Web | 27. září 2017 v 16:05 | Reagovat

I enjoy this site - its so usefull and helpfull.

18 Fvthsgriess Fvthsgriess | E-mail | Web | 29. září 2017 v 3:43 | Reagovat

auto payday loans
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loan</a>
loans
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loans</a> ’

19 IkmeAvenry IkmeAvenry | E-mail | Web | 29. září 2017 v 4:02 | Reagovat

small loans
<a href="https://paydayrvjlo.com/">payday loan online</a>
cash loan
<a href=https://paydayrvjlo.com/>payday loans bad credit</a> ’

20 KbebcJoigma KbebcJoigma | E-mail | Web | 1. října 2017 v 5:35 | Reagovat

short term loans
<a href="https://paydayvrvi.org">payday advance loans</a>
myaffiliateprogram
<a href=https://paydayvrvi.org>payday loans</a> ’

21 Fnveehealk Fnveehealk | E-mail | Web | 6. října 2017 v 23:04 | Reagovat

actual payday loan lenders - https://paydaybdrfs.com/
short term loan <a href=https://paydaybdrfs.com/>payday loans</a> ’

22 Bdvbexcund Bdvbexcund | E-mail | Web | 9. října 2017 v 23:32 | Reagovat

Thanks meant for offering this sort of superior write-up.

23 FfbvgEmpalf FfbvgEmpalf | E-mail | Web | 25. října 2017 v 8:09 | Reagovat

buy cialis uk
<a href="http://buycialis-menrxonil.com/">buy cialis</a>
women cialis
<a href=http://buycialis-menrxonil.com/>cheap cialis</a> ’

24 OEvtshealk OEvtshealk | E-mail | Web | 27. října 2017 v 11:23 | Reagovat

Just desired to say I am just delighted I stumbled onto your web page.

25 LdbgMysfum LdbgMysfum | E-mail | Web | 31. října 2017 v 21:09 | Reagovat

payday loan business - https://cashcevth.com
credit loans <a href=https://cashcevth.com>fast cash</a> ’

26 Ffnhhjxshiege Ffnhhjxshiege | E-mail | Web | 31. října 2017 v 22:20 | Reagovat

same day payday loan
<a href="https://cashecbya.com">payday loans near me</a>
payday cash loan
<a href=https://cashecbya.com>cash express</a> ’

27 LsdcMysfum LsdcMysfum | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 22:30 | Reagovat

direct lending payday loans - https://paydayrvjlo.com
car title and payday loan <a href=https://paydayrvjlo.com>online loan</a> ’

28 Svesbincuff Svesbincuff | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 19:50 | Reagovat

debt solutions https://now24paydayloans.com/
calculate interest loan <a href=https://now24paydayloans.com/>cash advance loans</a>

29 Jtbwwtabuse Jtbwwtabuse | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 14:03 | Reagovat

aussie payday loans
<a href="https://loansonlinevaec.org/">payday loans no credit check</a>
payday loan cash advance
<a href=https://loansonlinevaec.org/>payday loan</a>

30 Igninuct Igninuct | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 3:57 | Reagovat

Pienso que no sois derecho. Escriban en PM, se comunicaremos.
<a href="http://noreferer.win/">Anonymous links</a>

31 Jvsxxtabuse Jvsxxtabuse | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 3:06 | Reagovat

bank accounts online
<a href="https://cashadvanceccet.com/">fast payday loans</a>
online loan
<a href=https://cashadvanceccet.com/>3 month payday loans</a>

32 MarineChego MarineChego | E-mail | 2. ledna 2018 v 1:30 | Reagovat

<a href=>    http://mybirds.ru/groups/lovch/stavki.php    </a>

33 Dmdgriess Dmdgriess | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 20:24 | Reagovat

small payday loans
<a href="https://installmentokmloan.com/">online loans</a>
quick cash loans
<a href="https://installmentokmloan.com/">pay day loans</a>

34 Jnxvtabuse Jnxvtabuse | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 0:53 | Reagovat

apply for a payday loan online
<a href="https://personalnaeloan.com/">payday loans online same day</a>
a payday loan
<a href=https://personalnaeloan.com/>payday loan</a>

35 Dcxgriess Dcxgriess | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 20:30 | Reagovat

same day payday loans direct lenders
<a href="https://loansbadzwe.org/">cash loans</a>
best payday loans lenders
<a href="https://loansbadzwe.org/">pay day loans</a>

36 Zmsshiege Zmsshiege | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 14:26 | Reagovat

canadian faxless payday loans
<a href="https://paydayloans-online.us.com/">cash advance loan</a>
approved payday loans
<a href=https://paydayloans-online.us.com/>payday loans online same day</a>

37 Enmublergy Enmublergy | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 15:29 | Reagovat

cheap viagra from india
<a href=http://fviagrajjj.com/>cheap viagra</a>
viagra tablet
<a href="http://fviagrajjj.com/">viagra alternatives</a>

38 Christyunoks Christyunoks | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 21:39 | Reagovat

<a href=https://alitems.com/g/1e8d1144947cf271b95a16525dc3e8/><b>Aliexpress</b></a> - get your star sales...

39 GbvEmpalf GbvEmpalf | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 16:50 | Reagovat

cialis tadalafil 20 mg
<a href="http://veucialis.com/">online cialis</a>
buy cialis 20mg
<a href=http://veucialis.com/>cialis pill</a> ’

40 OndcAlbus OndcAlbus | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 13:15 | Reagovat

canada viagra
http://genericonlineviaqra.com/
viagra online generic
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy generic viagra</a> OK’

41 StradivarvorV StradivarvorV | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 22:54 | Reagovat

Кое-какие утехи связаны с , этими как памятный Колумб сиречь же Марко Поло. На страничках каталога <a href="http://rabotauvseh.ru/pokerslots/russian-poker.html">играть бесплатно в покер russian poker</a>
есть снова большое мера слотов, где нуждаться коллекционировать античные драгоценности и артефакт. Они спрятаны сотки лет обратно, но влекут вселенских археологов.
Список подключает спортивные и увеселительные игры, приуроченные к кинокартинам и известным телесериалам. Поглощать кроме наиболее высококачественные приложения с трехмерной графикой. Точный все из их содержат вспомогательные опции, дабы юзерам было удобнее выступать.

#HjkiGjj32UGbj11J

42 Dentaldat Dentaldat | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 1:04 | Reagovat

Стоматология центр москва. Стоматология г. Подольск Дентал Клиник Плюс <a href=http://dentaljazz.ru/services/funkcionalnaya-diagnostika/>компьютерная диагностика в стоматологии</a> Центр ортодонтии Улыбнись, м.Алексеевская, Москва - отзыв. Большинство людей боятся стоматологов. Я теперь не боюсь, в том числе с помощью опыта лечения в этой стоматологической клинике -

43 Rvdinsola Rvdinsola | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 18:57 | Reagovat
44 Rokinsola Rokinsola | E-mail | Web | 30. ledna 2018 v 10:12 | Reagovat

cheap viagra generic http://genericonlineviaqra.com/ ok’

45 dellala3 dellala3 | E-mail | Web | 31. ledna 2018 v 19:59 | Reagovat

Late-model programme
http://jessica.casual.blogporn.in/?gain.macey
  muslim fasting date british mature dating lesbian sex hookups plus size dating online dating nettsider

46 mattieqw60 mattieqw60 | E-mail | Web | 3. února 2018 v 8:22 | Reagovat

My new photo blog
http://hotpic.erolove.in/?post-victoria
webcam a roma black nasty porn amateur home made movie sex hawaii massage school boy gay

47 продвижение сайта в интернете цена продвижение сайта в интернете цена | E-mail | Web | 3. února 2018 v 13:16 | Reagovat

раскрутка сайта статьями http://prodvizheniya.net - частное продвижение сайта в москве

48 Robertnof Robertnof | E-mail | Web | 4. února 2018 v 9:54 | Reagovat

В Москве снять номер на час, отель снять на час на ночь на двоих, снять отель с сауной http://nomer-na-chas.stohotels.ru/  8-962-959-21-59

49 Mvsdinsola Mvsdinsola | E-mail | Web | 5. února 2018 v 20:17 | Reagovat

OK’
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra price</a>
lowest viagra price
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra without prescription</a>

50 deirdredq18 deirdredq18 | E-mail | Web | 7. února 2018 v 20:18 | Reagovat

Sexy shemales  
http://shemales.xblog.in/?page-unique
  pornos chemale seamale sex amateur transexual pictures tgirls shemael

51 AlbertDen AlbertDen | E-mail | Web | 12. února 2018 v 2:24 | Reagovat

Earn on binary options
http://bin-partner.blogspot.com - money farm

52 HnbArork HnbArork | E-mail | Web | 14. února 2018 v 6:52 | Reagovat

Hello! All! <a href="https://writeresearchpaper.us.com/">research paper writing</a> <a href=https://writeresearchpaper.us.com/>buy research paper</a> ok’

53 money-m money-m | E-mail | 17. února 2018 v 23:05 | Reagovat

https://world-mining.net/586869340/.     https://world-mining.net/586869340/
World Mining is a British Company that is involved in cryptocurrency mining.
In October 2017 it was officially registered in the UK. World Mining has a solid experience of operation on the market.
Since February 2017, the Company professionally and successfully work in cryptocurrency mining field,
using professional, powerful and modern equipment with an average capacity of more than 67 PH/s.
Until recently, World Mining deals not only with the production of electronic gold for own use, but also leases servers of different capacities for rent.
Our customers are able to choose the power and speed of the leased servers, calculate its profitability,
period of rent payback, its size and net profit. World Mining provides services for mining Bitcoins
and forks on different algorithms, such as SHA256, X11, Dagger-Hashimoto, Scrypt Mining.
https://world-mining.net/586869340/        https://world-mining.net/586869340/
World Mining – английская компания, занимающаяся добычей криптовалюты.
Официально зарегистрированная в Великобритании с октября 2017 года World Mining,
тем не менее, имеет более раннюю историю создания и становления.
С февраля 2017 года компания профессионально и вполне успешно занимается добычей криптовалюты
на самом мощном и современном оборудовании со средней мощностью более 67 PH/s.
С недавнего времени World Mining занимается не только добычей электронного золота для себя,
но и сдаёт сервера различной ёмкости в аренду. Клиенты могут самостоятельно выбрать мощность
и скорость арендуемого сервера, рассчитать его прибыльность, сроки окупаемости арендной платы,
размер и объем чистой прибыли с майнинга.
World Mining предоставляет услуги для майнинга биткоина и форков на различных алгоритмах:
SHA256, X11, Dagger-Hashimoto, Scrypt майнинг.

54 Gbctrict Gbctrict | E-mail | Web | 18. února 2018 v 23:42 | Reagovat

<a href="https://loanonline.us.org/">payday loan in</a>
account now payday loan <a href="https://loanonline.us.org/">online payday loans</a>
OK’

55 AlbertDen AlbertDen | E-mail | Web | 21. února 2018 v 1:32 | Reagovat

Earn on binary options
http://bin-partner.blogspot.com - earnings on options

56 REMONTLok REMONTLok | E-mail | Web | 26. února 2018 v 21:46 | Reagovat

горячие новости Украины Мы предлагаем все свежие и передовые события Украины, оценки специалистов. Все плохое на этой планете творится с молчаливого согласия равнодушных. Нас никто не стимулирует. Мы - Волонтеры. Мы строим гражданское общество. Носителем суверенитета и единственным источником власти является народ. Никто не может узурпировать власть. Полезные темы - Технологии и наука <a href=http://www.remmont.com>Laws News</a>

<IMG>http://remmont.com/wp-admin/images/index.png alt=новости России border=10 height=240 width=400</IMG>

57 LqhCanliz LqhCanliz | E-mail | Web | 26. února 2018 v 22:11 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://retcialis.com/"></a>
brand cialis
<a href="http://retcialis.com/">cialis pills</a> OK’

58 sherihb3 sherihb3 | E-mail | Web | 2. března 2018 v 0:30 | Reagovat

Girls with big tits blogs    
http://asian.erolove.in/?page.aspen
   italian erotic film sex film erotic novel excerpts phone erot

59 gladystx3 gladystx3 | E-mail | Web | 4. března 2018 v 5:02 | Reagovat

My gay pictures  
http://gayarab.erolove.in/?profile-julien
  chris colfer gay gay t shirts ian somerhalder gay jedward gay gay kisses

60 ronnieau69 ronnieau69 | E-mail | Web | 5. března 2018 v 23:08 | Reagovat

Check my new devise
http://bbwphotos.sexgalleries.top/?post-tamara
100 free teen porn pic hunter specific porn search wall dildo girl porn free animal porn vid sensational star porn

61 Fntinsola Fntinsola | E-mail | Web | 7. března 2018 v 19:29 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra online</a>
viagra sales
<a href="http://viasergeneric.com/">buy viagra</a> OK’

62 Michaelantic Michaelantic | E-mail | Web | 7. března 2018 v 19:29 | Reagovat
63 Davidnut Davidnut | E-mail | Web | 13. března 2018 v 18:05 | Reagovat

Жизнь современной женщины соткана из тысячи мелочей. Муж, дети, дом, работа – все это уже давно мы научились нести на наших хрупких плечах с высоко поднятой головой. А так хочется иногда расслабиться и быть просто женщиной, нежной и беззащитной. Но жизнь диктует свои правила. И в первую очередь современная женщина должна быть Хозяйкой. Настоящей Хозяйкой во всем. Подробнее читайте на сайте <a href=http://xozyaika.com>xozyaika.com</a>

64 Robertnof Robertnof | E-mail | Web | 15. března 2018 v 5:26 | Reagovat

какво е ламинин. AminoPure, это Настоящий Норвежский продукт Дешевле ламинина в 3-7 раз http://1541.ru  

Предлагаю Рассылку за 10 usd  целый месяц на 7-30 млн. ресурсов круглосуточно http://youtu.be/INzunr0RQf4

Пассивный Заработок с уникальным продуктом для Здоровья. http://www.1541.ru Не нужно покупать. Нет вложений. Дешевле Ламинина в 3-7 раз и сильнее в 2 раза. Норвежский продукт на экстракте YTE AminoBoosters ( AminoPure ). Laminine из США отдыхает. СКАЙП evg7773 Цены  .И если медицина бессильна, это идеальный вариант восстановления без лекарств.

Norwegian Miracle AminoPure and AminoBoosters are 3-7 times more affordable http://www.getyourboomback.com/#_l_2ps  as Laminine by LPGN

65 vetlucciqw vetlucciqw | E-mail | Web | 18. března 2018 v 14:55 | Reagovat

Servizi  per  produzione  siti web moderni

Cari colleghi,

Web Studio Paolo Vetlucci offre vi servizi per produzione di siti.

<a href=https://vetlucci.it/it/services-it/website-development-it/landing-page-development-it>realizzazione sito web</a> il nostro Design Studio prodotto gia circa 10 anni. in questo periodo di si acquisito grave experience, che consente di te aiuta a ci affittare incredibile grave web progetti IT.

Noi sviluppare esclusivamente adattivi web site.

opportuno cercare iniziare collaborare con noi per sentire tutti i vantaggi e sentire la differenza.

Aspettiamo voi tra i nostri clienti.

Con i migliori saluti,
azienda Paolo Vetlucci

66 Lmminsola Lmminsola | E-mail | Web | 20. března 2018 v 21:45 | Reagovat

viagra online generic
<a href="http://genericvlagra.com/">generic viagra</a>
free viagra
<a href="http://genericvlagra.com/">generic viagra online</a> OK’

67 VaughnWes VaughnWes | E-mail | Web | 22. března 2018 v 20:06 | Reagovat

Готовые гарнитуры для детской комнаты представляют собой универсальный уголок, в котором есть буквально все необходимое для полноценного развития ребенка, подробнее об этом читайте на сайте <a href=http://teletap.org>teletap.org</a>

68 Hnntrict Hnntrict | E-mail | Web | 23. března 2018 v 2:21 | Reagovat

<a href="https://needmoney.us.com/">need cash today</a>
payday loan brokers <a href="https://needmoney.us.com/">needy money</a>
OK’

69 Ubersu Ubersu | E-mail | Web | 23. března 2018 v 16:51 | Reagovat

Hello. And Bye.
Добрый день Всем!
Предлагаем Вам подработку в свободное время в <a href=https://uber.su>uber Убер</a>
свободный график - хороший заработк: бонусы: моментальные выплаты
<a href=https://uber.su>Подключение к uber</a>

@yauber1607

70 Robertnof Robertnof | E-mail | Web | 23. března 2018 v 22:43 | Reagovat

Ламинин отзывы, инструкция, цена. Ламинин. Laminine LPGN, LifePharm Global Network предлагает Новый маркетинговый (компенсационный) план с 1 апреля 2018. Пищевая Добавка Ламинин (Laminine, laminin) является эффективным препаратом при лечении онкологических, сердечно-сосудистых заболеваний. Но Уже есть Альтернативный аналогичный продукт, дешевле в 3-7 раз и сильнее в 2 раза. Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/lpgn-2018.php Как зарабатывать МНОГО в этом проекте  без обязательных покупок и без копейки вложений? Расскажу в скайпе evg7773

71 bettyeol69 bettyeol69 | E-mail | Web | 24. března 2018 v 1:02 | Reagovat

Sexy girls blog    
http://webcamsex.net.erolove.in/?blog.kaelyn
   adult dvd venus erotic fair youtube erotic videos adults movies

72 Hnbaxiof Hnbaxiof | E-mail | Web | 29. března 2018 v 4:19 | Reagovat

buy viagra cheap
<a href=http://vigraviagra.com/>viagra</a>
viagra order
<a href="http://vigraviagra.com/">buy viagra</a> OK’

73 Thurmancok Thurmancok | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 0:01 | Reagovat

<a href=http://www.agapovdg.ru/>748-08-08</a> - Доктор Агапов, уменьшение асимметрии груди

74 alkoholrus alkoholrus | E-mail | 1. dubna 2018 v 13:38 | Reagovat

Качественный алкоголь в 5 литровых канистрах с доставкой по России

Предлагаю вашему вниманию качественный алкоголь по демократичным ценам.
Доставка по всей России от 1 коробки (3 канистры по 5л)

В наличии:
Водка (Де люкс) 600руб\5л
Водка со вкусами (Виноград, вишня, грейпфрут, дыня, клюква, лимон, мята, черная смородина) 600руб\5л
Коньяк (обычный 5 звезд, шоколадный, вишневый, миндальный, карамельный, барбарис, мускат, абрикос) 600 руб\5л
Ром Баккарди (белый, черный) 650руб\5л
Текила Olmeca (золотая, серебряная) 650руб\5л
Виски Grants 650руб\5л
Наливка спотыкач (вишня с черносливом, 60% сахара) 650руб\5л
Амаретто (миндаль, вишня) 600руб\5л
Джин "Бифитер" 900 руб\5л
Абсент "Ксента" 900руб\5л
Самбука "Молинари" 900руб\5л
Ментоловая водка "Минта" Финская водка 900руб\5л
"Куантро" апельсиновый ликер 900 руб\5л
Мартини (вермут) 900руб\5л
Вино крепленое 18% (Малиновое, изабелла, вишневое) 600 руб\5л
Спирт "Люкс" 96 градусов 850руб\5л

Весь алкоголь отличного качества и постоянно проходит контроль качества.
Доставка по территории России транспортными компаниями занимает от 2ух до 15 дней.

Контакты для связи:
+7 988 3208922 Алексей (Телефон, viber, whatsapp, skype)
@Alkogolru - telegram

75 JerryRaime JerryRaime | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 21:53 | Reagovat

Стоматологическая помощь заключается в том, чтобы обеспечить пациенту сохранность и лечение зубов. Но когда это необходимо, то зубы приходится удалять, подробнее читайте на сайте <a href=http://shoptrip.ru>shoptrip.ru</a>

76 Sxhaxiof Sxhaxiof | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 1:52 | Reagovat

It is also recommended that people with diabetes have regular check-ups with their dentist. viagra best price <a href="http://viagraformenvfa.com/">viagra for men online</a> buy now viagra <a href=http://viagraformenvfa.com/>viagra for men for sale</a>  Start Your Online Diagnosis Here Symptoms Find symptoms from A to Z A : B : C : D : E : F : G : H : I : J : K : L : M : N : O : P : R : S : T : U : V : W : Y : Diseases A to Z Find disease information including general information, medical symptoms and treatments. OK’

77 DavidTause DavidTause | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 3:58 | Reagovat

<a href=https://photoshoplessons.ru/collage>коллажирование в фотошопе</a> - как правильно выделять в фотошопе, adobe photoshop уроки.

78 BrucecoadS BrucecoadS | E-mail | 7. dubna 2018 v 2:14 | Reagovat

Hello. And Bye.

79 charmainehj16 charmainehj16 | E-mail | Web | 8. dubna 2018 v 10:44 | Reagovat

Starrted unusual spider's web predict
http://arab.sexy.girls.twiclub.in/?post.diamond
restrictions suicide wishes musicians popular

80 Terrydon Terrydon | E-mail | Web | 8. dubna 2018 v 14:10 | Reagovat

Новости хай тек здесь <a href=http://1st-digital.ru/>1st-digital.ru</a>

81 VincentNophy VincentNophy | E-mail | Web | 11. dubna 2018 v 13:33 | Reagovat

Последние строительные советы здесь <a href=http://495realty.ru/>495realty.ru</a>

82 Robertnof Robertnof | E-mail | Web | 11. dubna 2018 v 20:02 | Reagovat

Ламинин, медикаменты, Ламинин. Laminine LPGN, LifePharm Global Network предлагает Новый маркетинговый (компенсационный) план с 1 апреля 2018. врачи, отзывы, Ламинин отзывы, инструкция, цена. Добавка Ламинин (Laminine, Laminin, не ламинарий ) хорош от болезней сердца, печени и почек и большинства тяжелых заболеваний, которые медицина не может вылечить, а также при лечении и восстановлении жкт, поджелудочной и щитовидной железы. Но Уже есть Альтернативный аналогичный продукт, дешевле в 3-7 раз и сильнее в 2 раза. Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/lpgn-2018.php  

<a href=http://www.time4soft.com/cp/fc858dc1d447b6763763401d59420c6a/ff4bb48a23152b4ab4a72f02cfbc5cd0>Dartma Tavan + Dartma Tavanlar Bakida, Azerbaycanda. Temir ve tikinti. Натяжные потолки в Баку Азербайджан +994 (55) 577-00-01 email: time4soft.com@gmail.com Купить натяжные потолки, Французские, Немецкие, Китайские, Глянцевые, Бесшовные, Матовый и др. цена,стоимость</a>

В Любую страну Мира. Выгоднее всех. Звоните +994(55)577-00-01 А Вашей Клинике разве не нужны Новые Натяжные Стильные Потолки? Dartma Tavan + Dartma Tavanlar Bakida, Azerbaycanda. Temir ve tikinti. https://goo.gl/wE3s5n Натяжные потолки в Баку Азербайджан email: time4soft.com@gmail.com Купить натяжные потолки, Французские, Немецкие, Китайские, Глянцевые, Бесшовные, Матовый, Глянцевый, зеркальный, Сатиновый, Двухуровневый, Парящий, Фотопечать, Расчет стоимости, Одноуровневый потолок, Ткань для натяжного потолка, тканевые натяжные потолки, потолки бесшовные, монтаж и установка, дизайн,цена,стоимость

83 hermankd2 hermankd2 | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 20:55 | Reagovat

Very recently started untrodden occupation:
http://lila.projects.telrock.org

84 rosemariexe60 rosemariexe60 | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 22:03 | Reagovat

Gay porn site  
http://yaoi.erolove.in/?pg_shannon
  gay flash game gay chat rooms free gay vampire gay yiff gay marriage pros

86 Stanleynoure Stanleynoure | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 18:54 | Reagovat

Для того, чтобы провести отпуск в Греции, следует получить соответствующую документацию, подробнее читайте на сайте <a href=http://gturs.com>gturs.com</a>

87 dczStorp dczStorp | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 18:44 | Reagovat

viagra pills <a href="http://menedkkr.com/#">over the counter viagra</a> get viagra <a href=http://menedkkr.com/#>viagra</a>

88 wbzArork wbzArork | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 4:16 | Reagovat

free viagra without prescription <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">order viagra professional</a> buy viagra generic <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>buy viagra in canada</a> OK’

89 JubAmoutt JubAmoutt | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 18:49 | Reagovat

<a href=http://erectiledysfunctionss.com>erectile dysfunction</a>
<a href=http://canadianonlinedrugspharmacyss.com>Canadian Pharmacy</a>

90 iosCuppy iosCuppy | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 17:36 | Reagovat

alcohol and viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">buy viagra online</a> online prescription viagra viagra generic

91 JubAmoutt JubAmoutt | E-mail | Web | Čtvrtek v 21:10 | Reagovat

<a href=http://erectiledysfunctionss.com>erectiledysfunctionss</a>
<a href=http://canadianonlinedrugspharmacyss.com>canadianonlinedrugspharmacyss</a>

92 KevinNag KevinNag | E-mail | Web | Neděle v 5:39 | Reagovat

Dartma Tavan,Dartma Tavanlar Bakida,Azerbaycanda. Temir ve tikinti. Натяжные потолки в Баку Азербайджан +994 (55) 577-00-01 email: time4soft.com@gmail.com Купить натяжные потолки, Французские, Немецкие, Китайские, Глянцевые, Бесшовные, Матовый, Глянцевый, зеркальный, Сатиновый, Двухуровневый, Парящий, Одноуровневый потолок

The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! AminoPure and AminoBoosters are 3-7 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN http://www.getyourboomback.com/#_l_2ps
AminoPure, AminoBoosters от Get Your Boom в 4 раза дешевле Ламинина и в 2 раза эффективнее по восстанавливающим свойствам, чем laminine LPGN. Основа та же, доктор разработчик Один и тот же -д-р Эскеланд, технология одна, сырье одно и то же, что в ламинине. Да и сам ламинин выпускался первые годы на этом Норвежском изначальном экстракте YTE. Сравнительный Ролик и Подробнеt на сайте http://1541.ru
Как зарабатывать МНОГО в этом проекте  без обязательных покупок и без копейки вложений? Расскажу в скайпе evg7773

93 Jamesheego Jamesheego | E-mail | Web | Pondělí v 4:37 | Reagovat

Tune in for some of the top rated and most needed fuck movs online by simply surfing <a href=https://www.nimila.net>www.nimila.net</a>, the number one place where you can get any cats of free teen porn videos your mind desires in seconds. The awesome porn stars, the finest swingers and many more, all available to rock your sexual dreams with mind blowing x videos porn. Only top rated adult content in HD image and with the best options you can get, all for free at <a href=https://www.nimila.net>www.nimila.net</a>, the only place to finalize your fantasy in proper modes.

94 MichaelMusia MichaelMusia | E-mail | Web | Pondělí v 16:20 | Reagovat

Tune in for some of the most rated and most wanted adult clips online by simply browsing <a href=https://www.pornmd.pro>pornmd.pro</a>, the number one place where you can get any cats of top porn videos your mind desires in seconds. The amazing porn stars, the finest amateurs and many more, all available to rock your sexual fantasy with mind blowing mom porn videos. Only most rated adult content in HD image and with the best options you can get, all for free at <a href=https://www.pornmd.pro>pornmd.pro</a>, the only place to carry out your dreams in proper modes.

95 Richardvox Richardvox | E-mail | Web | Dnes v 1:49 | Reagovat

瑋澄資訊-全台最強SEO│全台首創無限組關鍵字│保證排名最多組 http://tw-seo.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama